Uygun domain önerirmisiniz Aciliyeti Var (ÖDÜLLÜ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamamdır reis ama işime yaramıyor daha kulanışlı olursa sevinirim ödülü ben kendi isteğimle veriyorum isteyene para olarakta verebilirim cs olarak başlaması zorunlu değildir beyler hadi bir el daha atın..

Bunlarda olma reis malesef satiş gibi şeyler olmaz az daha düşünün dediğim gibi başında cs olmasına gerek yok eğer yoksa malesef kusura bakmayın kimse ödülü kazanamaz
ödül falan umrumda değil yanlız biraz sende aklını çalıştır , daha nasıl birşey istediğinin farkında değilsin , insanlardan nasıl yardım isteyeceğini de bil güzel kardeşim :)

Anlatıyorum kardeşim network sunucum satış ticaret gibi sözleri içeren bir domain isim olmasın başında cs olsada olur olmasada olur ingilizce olmuycak diyorum daha nasıl anlatıyım biliyosanız yazın reis

Yakın zamandada sitem açılınca bu forum üzerindeki herkez içinden bir kaç kişiye server hediye edicem serverimin herşeyi hazır sadece isim vere miyorum isim verip logo hazırlayıp editleyince yayınlıycam siteyi

Ritalin

Yönetici
Moderatör
Konu üslubuna dikkat edilerek açılmasını rica etmekteyim, konuyu kilitliyorum yeni bir konu ve farklı bir üslup ile açmak isterseniz lütfen emrivaki konuşmadan yapın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...